Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
qqbaa
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: SKMK
Offline
#
4092
11.12.2008, 17:26
jak bedzie po łacinie: A TY ZIOMKU MÓJ, ZAWSZE PRZY MNIE STÓJ ?
Wiadomo że się ZIOMKA nie przetłumaczy
ale można zamienić na przyjaciela czy coś takiego
qqbaa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qqbaa
Znajdź inne posty napisane przez qqbaa