Wyświetl pojedynczy post
qqbaa
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4092
Stary 11.12.2008, 17:26
jak bedzie po łacinie: A TY ZIOMKU MÓJ, ZAWSZE PRZY MNIE STÓJ ?
Wiadomo że się ZIOMKA nie przetłumaczy ale można zamienić na przyjaciela czy coś takiego
Odpowiedz cytując