Lenny na pewno nie. On jest na wypożyczeniu z Bragi. Pamiętam go z ligi portugalskiej, gdzie jednak zbyt wielkiej roli nie odegrał. Bardzo dobre umiejętnosci indywidualne, gorzej z przygotowaniem taktycznym. U Jesusa chyba powinien więcej pograć, jego bym nie brał pod uwagę.
http://pl.youtube.com/watch?v=w-gTTS...eature=related jeszcze za czasów Flu
