Eustachy napisał(a):

|
Skonczyl sie na pewno. Tyle, ze z tego co jeszcze do niedawna bylo slychac, Wisla byla zywo zainteresowana, by Cwielonga ulokowac w Ruchu na dluzej, ale najwidoczniej w Chorzowie uznali, ze po co ma sie u nich marnowac zawodnik o takiej skali talentu.
|
Nie znam dokładnych warunków wypożyczenia (pewnie darmowe plus pensja płacona przez Ruch) ale na pewno znalazłby się jakiś inny klub w Ekstraklasie, który chętnie zatrudniłby Ćwielonga.
Na pewno warto dać mu szansę. Paweł Brożek w jego wieku też nie prezentował się najlepiej.