Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#975
Stary 10.12.2008, 21:47
mikolaj99 napisał(a):Wyświetl post
jakie 17,18 metrów !!! obecnie C jest oddalone o 24 metry i tyle zostanie !!! rownież twierdzenie że kąt nowej trybuny bedzie wiekszy jest nie do konca prawdą. bedzie wiekszy ale drugie pietro !!! ale nas interesuje pierwsze bedzie jeszcze mniejsze niż stare C !!! dołączam fotke dla niedowiarków
nie chce mi się tu szukac po forum ale wzięło się to stąd,że długość trybun za bramkami pomniejszono o 68 m i róznicę podzielono przez dwa.po drugie niedawno była informacja,że boisko ma byc wyśrodkowane względem trybun za bramkami a to oznacza,że nastąpi przesunięcie o 3-4 m w kierunku "C".
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując