Romy S. napisał(a):

Wolałbyś "Bajki z mchu i paproci" ?
Fajnych czasów dożyliśmy w sumie, gdzie by ktoś pomyślał o jakichś szejkach czy innych Arabach w kontekście właścicieli Wisły przed 15 laty na przykład.
|
Juz jeden Arab inwestował w polska pilke.Turek ktory kupil Pogon Szczecin po czym sciagnal 20 Brazylijczykow z buszu Amazońskiego i Pogon skonczyla w 5 lidze...Jest jak jest ,ale zebysmy za Cupialem nie tesknili.