Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#743
Stary 10.12.2008, 21:46
Romy S. napisał(a):Wyświetl post
Wolałbyś "Bajki z mchu i paproci" ?



Fajnych czasów dożyliśmy w sumie, gdzie by ktoś pomyślał o jakichś szejkach czy innych Arabach w kontekście właścicieli Wisły przed 15 laty na przykład.
Juz jeden Arab inwestował w polska pilke.Turek ktory kupil Pogon Szczecin po czym sciagnal 20 Brazylijczykow z buszu Amazońskiego i Pogon skonczyla w 5 lidze...Jest jak jest ,ale zebysmy za Cupialem nie tesknili.
Odpowiedz cytując