Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#518
Stary 10.12.2008, 21:46
Over 2,5 za 1,6. Trochę mało w sumie. Postawiłem na brameczkę do 60. minuty


ManU- Alborg 1-2 do przerwy.


Edit: Over 2,5 jest za 2,35. Nie wiem co mnie napadło, że popatrzyłem na undera.
Powód: błont
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 10.12.2008 o godz. 21:49.
Odpowiedz cytując