Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5234
Stary 10.12.2008, 18:16
dziś w tematach dnia zaraz po Kronice bedzie temat Wisła-Cupiał-Salwator,podobno Gargułe ma zasponsorowac Salwator,zostanie tez glownym sponsorem....Cupial sprzeda klub?
Odpowiedz cytując