Wyświetl pojedynczy post
Clapham
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3247
Stary 10.12.2008, 18:11
I w kolo Macieju, ehh, moze osobny temat by zalozyc na rozwiazywanie tego 'problemu'?

Jesli chodzi o Sache, to wydaje mi sie, ze to rozsadny zakup Cracovii. To rzeczywiscie chyba perspektywiczny zawodnik.

EDIT:
Ciekawe zakupy Widzewa. Awans raczej zapewniony, jesli wszystkie wypala.
http://www.1liga.com.pl/news,8108,dy...a_granica_.htm
Ostatnio edytowane przez Clapham : 10.12.2008 o godz. 18:47.
Odpowiedz cytując