http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,t...wiadomosc.html
Yunisoglu jest wolny. Może warto sie nim zainteresować? Ograny w reprze Azerbejdżanu. W razie jakiś plag kontuzji mógłby zagrać. Zawsze lepiej jest go mieć w kadrze niż takiego Szabata. I w młodej ekstraklasie by mógł kolegom pomóc.
Marzenia na okienko: (Ceny według transfermarkt) (ceny są mooooocno zawyżone)
ODEJŚCIA:
Kmiecik ? €, Dawidowsk ? i€, Niedzielan 1.400.000 € , Zieńczuk 2.500.000 €, Cantoro 1.500.000 €, Varga 400.000 €, Gołoś 625.000 € ŁĄCZNIE: ok. 6.500.000 €
PRZYJŚCIA:
Garguła (Bełchatów) 2.100.000 €, Bieniuk (
Vereinslos) 1.300.000 €, Damir Hadzić (FK Sarajewo) 200.000 € , Gancarczyk (Śląsk) 150.000 €,
Henri Silanpaa (Vaasan Palloseura) ? €, Tyrała (Dortmund) 100.000 € , Radosław Majewski (Polonia) 1.500.000 €, Younisoglu 0 € ŁĄCZNIE: ok. 5.400.000 €, Bartczak (Zagłębie)