Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5230
Stary 10.12.2008, 16:30
Mam wielką nadzieję, że Garguła w końcu podpisze kontrakt z jakimś niemieckim drugoligowcem czy potęgą szorującą dno tabeli greckiej ekstraklasy i ten serial się pomyślnie dla nas skończy.
Odpowiedz cytując