Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4052
Stary 10.12.2008, 16:26
To co to masz za bank ze za przelew placisz 15 zl ?!

Idz do banku do ktorego przelewasz, to zrobia Ci to za darmo, a w dodatku pieniadze od razu beda na koncie
Odpowiedz cytując