Temat
:
Wisła w Umbro
Wyświetl pojedynczy post
Enemico
Junior Member
Od: 12.2008
Offline
#
56
10.12.2008, 11:22
Poszukuję Oryginału koszulek :
http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://wislakrakow.pl.pl/pictures/2006umbro/news.jpg&imgrefurl=http://wislakrakow.com/forum/showthread.php%3Ft%3D1255&usg=__NTVG8AmthBBpKDtBDh i9aLQZAOs=&h=238&w=400&sz=31&hl=pl&start=5&um=1&tb nid=9W9Tl4_PHIs0vM:&tbnh=74&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3Dwis%25C5%2582a%2Btyskie%26um%3D1%26hl %3Dpl%26lr%3D
Kolor biały lub czerwony
Jakby ktoś był zainteresowany to priv
Enemico
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Enemico
Znajdź inne posty napisane przez Enemico