emjot
Cytat:
za GW: Jak co pół roku powraca też temat odejścia Łukasza Garguły. Reprezentant Polski ma podobno ofertę z Wisły, ale mało prawdopodobne, by Bogusław Cupiał, właściciel klubu z Krakowa, chciał zapłacić za Gargułę aż milion euro.
no
tośmy se potransferowali Gargułę
|
a możesz podac dokładnie źródło bo ja nic takiego dawno w Wyborczej nie znalazłem