Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5207
Stary 09.12.2008, 22:17
styl, w jakim to jest napisane to jakaś kpina. Miejmy nadzieję że ten zawodnik pozostawi po sobie lepsze wrażenie niż takie 'CV'. Skoro ktoś zakłada profesjonalną agencję piłkarską, to niech się kurna nauczy pisać.

Z tym stwierdzeniem 'niespodzianka pod choinkę' to spotykamy się chyba każdego roku. I wszyscy wiemy jak to się kończy: tak samo, jak zapowiedzi, że kadrę chcemy mieć gotową na pierwszy trening.
Odpowiedz cytując