Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5200
Stary 09.12.2008, 20:48
fajnie że skauting jest.... ale czy dobry to się okaże
a młodego prawdodpodbnie nie skauci znaleźli, a agencja poleciła (konrakt z nim mają do czerwca 2009)

bez popadania w hurraoptymizm, konkrentyvh efektów na razie nie ma
Odpowiedz cytując