Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1041
Stary 09.12.2008, 20:23
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
i nie czuć jej od co najmniej 2(?) lat ^^
Jedynym akcentem świątecznej atmosfery będzie Kevin. Jak go nie będzie to wysyłam oficjalne zażalenie do krajowej rady radiofonii i telewizji. Dla mnie to skandal i mam nadzieję, że władze telewizji niczym Jurczyński jeż zdementują plotki o braku Kevina w TV! Walter, Solorz i inni do roboty.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga