vote-for-mikey napisał(a):

|
i nie czuć jej od co najmniej 2(?) lat ^^
|
Jedynym akcentem świątecznej atmosfery będzie Kevin. Jak go nie będzie to wysyłam oficjalne zażalenie do krajowej rady radiofonii i telewizji. Dla mnie to skandal i mam nadzieję, że władze telewizji niczym Jurczyński jeż zdementują plotki o braku Kevina w TV! Walter, Solorz i inni do roboty.
