|
Ja wychodze z zalozenia ze na Gargule w zimie to sie nie ma co napalac.
Ciezko przypuszczac by Belchatow zaprponowal jakas rozsadna kwote, chyba ze z jakims dilem wymiennym
Wydawanie kasy za zawodnika ktory za 13 kolejek , bedzie za free to zdecydowne marnotrawstwo i tu jestem spokojny ze nasi hojni mocodawcy na to nie pojda.
Tak wiec - jesli chce u nas grac - dogadac sie 1 stycznia i spokojnie na niego czekac
|