Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5193
Stary 09.12.2008, 19:28
Ja wychodze z zalozenia ze na Gargule w zimie to sie nie ma co napalac.
Ciezko przypuszczac by Belchatow zaprponowal jakas rozsadna kwote, chyba ze z jakims dilem wymiennym

Wydawanie kasy za zawodnika ktory za 13 kolejek , bedzie za free to zdecydowne marnotrawstwo i tu jestem spokojny ze nasi hojni mocodawcy na to nie pojda.
Tak wiec - jesli chce u nas grac - dogadac sie 1 stycznia i spokojnie na niego czekac
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując