Wyświetl pojedynczy post
maRgrabkarz
Senior Member
 
Od: 03.2006
Skąd: Puchowe Zbocze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5188
Stary 09.12.2008, 19:05
w zamierzchlych czasach pisalem ze bardzo sie zdziwie jesli z nim nie podpisza teraz kontraktu. poza tym licze tez na zdrowy rozsadek BOTu i "oddanie" go nam juz teraz. pytanie jednak kto oprocz niego?
i mimo wszystko niech Zienczuk nie odchodzi. Nawet jesli jest dobry tylko na slabe i srednie zespoly to ja nadal go chce w Wisle bo w tych meczach tez moze czasem brakowac zawodnikow na jakas pozycje.
Odpowiedz cytując