Wyświetl pojedynczy post
michalo28
Member
 
Od: 08.2004
Skąd: Kwidzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1216
Stary 09.12.2008, 00:24
Zapomnijcie o Bartku Białkowskim. Byłem w te wakacje na meczu Cheltenham - Saints (sparing) i zapytałem Bartka po meczu, a w zasadzie powiedziałem żeby wrócił do Polski, bo Wisła szuka bramkarza. A on odpowiedział, że jak widzi co się tutaj dzieje to mu się odechciewa wracać do tego bagna. Nie dziwię mu się, tam ma świetne warunki do życia i treningów... Fakt, faktem, że nie gra w pierwszej "11", ale jednak...
Odpowiedz cytując