|
do 11 września problem zestrzeleń samolutu kierującego się na skupiska ludzkie byl traktowany jako ciekawostka prawnicza i kazus dla ludzi zamjujących się ochroną praw człowieka(co nie znaczy że niedopuszczlane było zestrzelenie - po prostu wiedziano że tak może się zadarzyć).... dopiero po 11 września zaczęto na serio zajmować się tą kwestią i wprowadzać porcedury jakie muszą być spełnione przy takiej formie ataków.. co tu mówić - zaskoczyli cały świat s****ysyny
|