|
Zwłaszcza,że te samoloty zboczyły z kursu o wiele wcześniej zmierzając w zaludnione miejsca ?Albo samolot hmmm (o ile sie nie mylę)zmierzający w Waszyngton?
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 08.12.2008 o godz. 19:48.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!
|