Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
MackoTSW_(konto_usuniete)
Senior Member
Od: 01.2008
Offline
#
4003
08.12.2008, 19:26
rafiABG
napisał(a):
czy GATE 7 ma jakiś układ/zgode z Crvena Zvezda Boegrad ?
Owszem ma zgodę.
Ostatnio edytowane przez MackoTSW_(konto_usuniete) : 08.12.2008 o godz. 19:28.
MackoTSW_(konto_usuniete)
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MackoTSW_(konto_usuniete)
Znajdź inne posty napisane przez MackoTSW_(konto_usuniete)