Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 08.12.2008, 18:58
WiślakNH napisał(a):Wyświetl post
Co do tego całego tematu o WTC od siebie dodam,że po oglądnięciu tego filmu inaczej patrze na tą sprawę.
A do osób,które twierdzą,że jest to fałszywe napiszę (przyjmując,że to wszystko jest nieprawdą) : dlaczego te samoloty nie zostały zestrzelone?
Bo do 11 września nikt nie zakładał konieczności strzelania do samolotów cywilnych z własnymi obywatelami na pokładzie.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując