WiślakNH napisał(a):

Co do tego całego tematu o WTC od siebie dodam,że po oglądnięciu tego filmu inaczej patrze na tą sprawę.
A do osób,które twierdzą,że jest to fałszywe napiszę (przyjmując,że to wszystko jest nieprawdą) : dlaczego te samoloty nie zostały zestrzelone?
|
Bo do 11 września nikt nie zakładał konieczności strzelania do samolotów cywilnych z własnymi obywatelami na pokładzie.