Wyświetl pojedynczy post
Dario Silva
Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: ...XXVII LO

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3997
Stary 08.12.2008, 18:19
Odinstalowałem mozille,chce właczyć exporela i pojawia mi się następujący komunikat-Nie można znaleźć serwera lub błąd DNS programu Internet Explorer,co mam zrobić
GdYbYm MóGł CoFnĄć CzAs i PoMyŚlEć NaD WyBoReM...
NaWeT DrUgI RaZ WyBrAłByM Tą SaMą DrOgE
Odpowiedz cytując