Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Dario Silva
Member
Od: 07.2007
Skąd: ...XXVII LO
Offline
#
3997
08.12.2008, 18:19
Odinstalowałem mozille,chce właczyć exporela i pojawia mi się następujący komunikat-Nie można znaleźć serwera lub błąd DNS programu Internet Explorer,co mam zrobić
GdYbYm MóGł CoFnĄć CzAs i PoMyŚlEć NaD WyBoReM...
NaWeT DrUgI RaZ WyBrAłByM Tą SaMą DrOgE
Dario Silva
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dario Silva
Znajdź inne posty napisane przez Dario Silva