Wyświetl pojedynczy post
AOT
Droga jeszcze długa...
 
Od: 10.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3994
Stary 08.12.2008, 17:24
Mój problem się rozwiązał, bo znalazłem również starą wieżę i przez nią podpiąłem głośniki do kompa. Nie spodziewalem sie nic wielkiego po tym co tu pisaliście, ale tak z ciekawości i zawziętości chciałem sprawdzić jak to bedzie wyglądało . Jakież było moje zdziwienie po tym co usłyszałem - nie wiem czy to solidna polska produkcja, czy może głośniki są lepsze niż napisano na metce, ale brzmi to fajnie.
Odpowiedz cytując