Mój problem się rozwiązał, bo znalazłem również starą wieżę i przez nią podpiąłem głośniki do kompa. Nie spodziewalem sie nic wielkiego po tym co tu pisaliście, ale tak z ciekawości i zawziętości chciałem sprawdzić jak to bedzie wyglądało

. Jakież było moje zdziwienie po tym co usłyszałem - nie wiem czy to solidna polska produkcja, czy może głośniki są lepsze niż napisano na metce, ale brzmi to fajnie.