Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1212
Stary 08.12.2008, 16:58
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe, czy tak samo zrobiłby gdyby dostał ofertę od nas. Okazuje się, że można za darmo mieć naprawdę dobrego bramkarza. Teraz jest już po ptakach. A Stachowiak, to przecież słabizna. Po co, mając Pawełka, kupować drugiego bramkarza o identycznych, nierewelacyjnych delikatnie mówiąc, umiejętnościach?
Nie przyszedłby do Wisły. Dla kasy to mógł zostać w Izraelu, a rozwiązał kontrakt tylko dlatego, żeby jeszcze raz sprawdzić się w poważniejszej lidze.

Ale są nie grający Kieszek, Białkowski, Janukiewicz za granicą. A może wzmocnieniem bramki będzie Fin Silanpa ? Możliwości są, pytanie na ile poważnie zarząd podchodzi do tematu bramkarza.
..
Odpowiedz cytując