|
Najlepszy forumowicz: Emsi
Miss forum :
Mister forum:
Innowierca: ToTylkoJa
Chlor:
Jajcarz: Gigant
Najmądrzejsze posty: emsi
Debiut: Kobieta_Wislaka
Największy postęp:
Zaginiony w akcji:
Pokemon: Paty i te różne
Największy zonk:
Wydarzenie: Mecz zgody z Lechią.
Nadzieja forum:
Najbardziej druzgoczący post: Nie będę oryginalny i wybiorę ten z Brożkiem w roli głównej
Najweselszy post: Większość z łapu-capu
Najgłupszy post:
Najmądrzejszy post:
Rozmywacz pozytywny: Ibutti
Rozmywacz negatywny:
Najlepszy moderator: pan_premier
Najgorszy moderator:
Najlepszy temat: Mam pytanie
Najlepszy avatar: mcovalski
Najlepszy podpis:
"NIECH ŻYJĄ ŻOŁNIERZE POLSKIEJ ARMII PODZIEMNEJ"
|