Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#480
Stary 08.12.2008, 11:34
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Sprawa dotyczy wszystkich moderatorów. Poza tym radzę Ci sprawdzić regulamin forum, a konkretnie pierwszy jego punkt. Masz tam wszystko, łącznie z kwestią odpowiedzialności moderatorów za własne działania na forum.

Bardzo mi się nie podoba, że kilka osób postanowiło rozgrywać sobie przy tej okazji własne gierki, stąd moja reakcja. Zawiadomiliście o zdarzeniu i na tym wasza rola się kończy.
Jakos nie przypominam sobie zeby wszyscy moderatorzy pisali posty typu "ten s****iel bla bla bla".

Co do regulaminu, tam rowniez jest napisane m. in. jak pisac posty, jak sie wypowiadac, co bylo wczesniej juz cytowane. A regulamin dotyczy kazdego.

"Wlasne gierki" - dobre
Odpowiedz cytując