wolfy napisał(a):

Sprawa dotyczy wszystkich moderatorów. Poza tym radzę Ci sprawdzić regulamin forum, a konkretnie pierwszy jego punkt. Masz tam wszystko, łącznie z kwestią odpowiedzialności moderatorów za własne działania na forum.
Bardzo mi się nie podoba, że kilka osób postanowiło rozgrywać sobie przy tej okazji własne gierki, stąd moja reakcja. Zawiadomiliście o zdarzeniu i na tym wasza rola się kończy.
|
Jakos nie przypominam sobie zeby wszyscy moderatorzy pisali posty typu "ten s****iel bla bla bla".
Co do regulaminu, tam rowniez jest napisane m. in. jak pisac posty, jak sie wypowiadac, co bylo wczesniej juz cytowane. A regulamin dotyczy kazdego.
"Wlasne gierki" - dobre
