Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5160
Stary 08.12.2008, 10:35
ZIenczuk ma kontrakt do czerwca. Albo go teraz sprzedamy albo w lecie odejdzie za darmo. Moze tez od 1 stycznia podpisac nowy kontrakt z jakims klubem obowiazuajcy od licpa 2009
Odpowiedz cytując