mic napisał(a):

|
rav, pisales zeby do soboty nie prowadzic dyskusji na temat tego pseudo-moderatora. Tak tez zrobilismy. Jest juz niedziela, czy moglbys napisac co bedzie dalej w zwiazku z ta sprawa ?
|
Rozumiem, że jesteś sfrustrowany, moderatorem już nie będąc, ale lepiej skończ te wjazdy personalne. Niczemu one nie służą poza zaognianiem sytuacji. Nie ty będziesz decydował kto i co moderuje w tym serwisie, więc grzecznie poczekaj na decyzję.
Estovic - wielu "naszych" też się podnieca Lechem ponad miarę, co lepsi piszą już o tym, że jest poza naszym zasięgiem... Tak więc nie świadczy to o niczym innym jak o tym, że mamy masę chorągiewek na forum.
Wielu, zaczynając na tym forum niezdrowo podniecało się Amicą(teraz zresztą też, poniekąd...), Kolporterem czy też innym Groclinem. Ot, "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma".