Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#476
Stary 07.12.2008, 22:53
mic napisał(a):Wyświetl post
rav, pisales zeby do soboty nie prowadzic dyskusji na temat tego pseudo-moderatora. Tak tez zrobilismy. Jest juz niedziela, czy moglbys napisac co bedzie dalej w zwiazku z ta sprawa ?
Rozumiem, że jesteś sfrustrowany, moderatorem już nie będąc, ale lepiej skończ te wjazdy personalne. Niczemu one nie służą poza zaognianiem sytuacji. Nie ty będziesz decydował kto i co moderuje w tym serwisie, więc grzecznie poczekaj na decyzję.

Estovic - wielu "naszych" też się podnieca Lechem ponad miarę, co lepsi piszą już o tym, że jest poza naszym zasięgiem... Tak więc nie świadczy to o niczym innym jak o tym, że mamy masę chorągiewek na forum.
Wielu, zaczynając na tym forum niezdrowo podniecało się Amicą(teraz zresztą też, poniekąd...), Kolporterem czy też innym Groclinem. Ot, "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma".
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.12.2008 o godz. 23:11.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując