Najlepszy forumowicz (czyli ta osoba, której wpis czytając zatrzymujesz się na dłużej, bo zawsze ma coś ciekawego do przekazania):
RWD,
gigant
Miss forum (czyli pani na, której widok Wiślackie serca zaczynają bić szybciej):
Mister forum (to samo co wyżej, tylko, że tym razem to biją damskie serca):
Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę kibiców, którzy nie są fanami Białej Gwiazdy i nie koniecznie są nam przychylni):
Chlor (lubi alkohol jak miś miód ):
Jelon za Wrocław
Jajcarz (to po jego postach kończysz z bólem brzucha od śmiechu):
gigant
Najmądrzejsze posty (to chyba rozumie się samo przez się):
orzeu, RWD
Debiut (Rookie, pierwszoroczniak, Freshman, nowy a już wybijający się uczestnik forumowych dyskusji):
Największy postęp (ten co podniósł swój poziom wpisów i kumatości bardzo wyraźnie przez ostatni rok):
Zaginiony w akcji (był i znikł, bo go wezwał nikt, czyli ktoś kto pisał i lubiłeś czytać jego posty a teraz nie pisze i zawiesił klawiaturę na kołku): zbyt wiele
Pokemon (zwany również Pikachu lub Dzieckiem Neostrady - taki człowieczek, co wkurza frustruje, a jego wpisy powodują zgrzytanie zębów i większy przepływ adrenaliny): a dej pan spokój.
Największy zonk (wydarzenie, zachowanie jakiejś osoby, czy coś innego, co przez ten rok wkurzyło cię najbardziej):
7 kotów vel Plankton za 'solidarnosć kibicowską' i ogólne obniżenie poziomu. Byłeś żywą legendą tego forum, powoli nie da się czytać Twoich postów,
siara we Wrocławiu..
Wydarzenie (najważniejsza rzecz w tym roku wg Ciebie, która zdarzyła się na tym Forum lub w naszym klubie) : nic się nie działo
Nadzieja forum (umiera ostatnia, czyli coś lub ktoś kto może pomóc forum wznieść się na wyższy poziom niż obecnie)): jeśli stare osoby wrócą, a osoby obecnie wypowiadające się nie przyzwyczają się do pokemonów, a zaczną im z lekka cisnąć, to może i coś będzie.
Najbardziej druzgoczący post ( czyjś wpis, ktory swoim tekstem, formą Cię zniesmaczył, zdruzgotało, wkurzył, załamał): patrz niżej
Najweselszy post (taki z, którego za każdym razem gdy sobie go przypomniałeś śmiałeś sie w najlepsze): co drugi giganta
Najgłupszy post (nie sądziłeś, że można napisać taką durnotę, a jednak zostałeś zaskoczony):
ten o Brożku niech będzie
Najmądrzejszy post (najbardziej merytoryczny, sensowny post, trafiający w sedno tematu):
Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):
gigant
Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):
Najlepszy moderator (kategoria potrzeba w tym roku bo w zalewie pokemodów wypada wyróżnić tego który do tej funkcji się po prostu nadaje)
Najgorszy moderator (czyli ten, który moderaotrem być nie powinien, może zwycięzca zrzeknie się swojej funkcji choć szczerze na to bym nie liczył)
Najlepszy temat (ten, do, którego non stop wracasz i możesz czytać go godzinami):
forumowe łapu-capu, śmieszna zdjęcia, filmiki itp. , byłby Malujemy... ale komus się tam chyba nie chce zaglądać, żeby posprzątać...
Najlepszy avatar (obrazek u użytkownika przy nicku, który najbardziej ci się podoba):
Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):
Nocny "marek" (taki gość co zamiast spać klepie posty po nocy i na dodatek pisze z sensem): graficiarze
Wyróżnienie (coś lub, ktoś kto nie łapie się do wcześniejszych, a swoją działalnością uważasz, że powinien być doceniony, lub dane wydarzenie powinniśmy docenić) :
pan_premier daje rade