Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3217
Stary 07.12.2008, 21:18
Dokladnie od 21.kolejki wygrali 8 meczy z rzedu i jeden remis mieli. Stawiales krate za 14 z rzedu to ni ebadz z Kaluzy i postaw ze 2 za pamiec 10 seozon wstecz

Ktos chcial oprawe:

http://pl.youtube.com/watch?v=QxcP7t-ONek
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 07.12.2008 o godz. 21:23.
Odpowiedz cytując