Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
Od: 09.2008
Offline
#
3209
07.12.2008, 20:25
Pamieta ktos ,jak tabela wygladala 2 lata temu wtedy gdy Wisla zajela 8 miejsce? Wtedy na polmetku chyba 1.Belchatow 2Zaglebie 3Legia 4.Wisla
hoho
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez hoho