Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3209
Stary 07.12.2008, 20:25
Pamieta ktos ,jak tabela wygladala 2 lata temu wtedy gdy Wisla zajela 8 miejsce? Wtedy na polmetku chyba 1.Belchatow 2Zaglebie 3Legia 4.Wisla
Odpowiedz cytując