Temat
:
Co Ci przyniósł Mikołaj?
Wyświetl pojedynczy post
Verinho
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Dąbrowa Tarnowska
Offline
#
86
07.12.2008, 20:00
gigant
napisał(a):
To wreszcie możesz na Hiszpana, między cycki.
Jak już przy takich skojarzeniach jesteśmy to idąc twoim tropem powiem : wziołem do buzi i połknołem
Powód: grzegorz lato
Ostatnio edytowane przez Verinho : 07.12.2008 o godz. 20:00.
Verinho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Verinho
Znajdź inne posty napisane przez Verinho