Wyświetl pojedynczy post
.:MEDALIK:.
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 07.12.2008, 19:19
Posiada ktoś iPoda Apple NANO - to te takie kolorowe, troche oczojebne.
Jakieś opinie na jego temat? Chciałbym kupić sobie plus do tego jeszcze Nike+ do biegania.

Pozdro.
Nie mam recepty na jutro, nie umiem pomóc ludziom, cholerny samolub, nie wierze więcej w ludzkość. Nie narzekam, mój świat jest ułożony, wiem co mam, wiem co chce, wiem co muszę zrobić.
Odpowiedz cytując