Wyświetl pojedynczy post
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 07.12.2008, 19:03
SharkTS napisał(a):Wyświetl post
Ja dostałem szal Wisły, jakieś słodycze i 2kg bananów;/
Nie wiem czy myślą że ja małpa czy jaki inny tarzan jestem...

I chciał bym dostać tą panią co w0lno. ma ustawioną jako avantr;D
hahaha... to smacznego z bananami. ) I tylko o jednym myślisz ... nawet w święta
WISŁA KRAKÓW - fuTSal

"...każdy żyd to wie, kto rządzi w mieście, TYLKO ABG!"
Odpowiedz cytując