SharkTS napisał(a):

Ja dostałem szal Wisły, jakieś słodycze i 2kg bananów;/
Nie wiem czy myślą że ja małpa czy jaki inny tarzan jestem...
I chciał bym dostać tą panią co w0lno. ma ustawioną jako avantr;D
|
hahaha... to smacznego z bananami.

) I tylko o jednym myślisz ... nawet w święta
