|
ja spadam... i dzis mnie juz nie bedzie... wyniki jutro wpisze w tabele...
na priva je wysyłŤajcie
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 08.12.2008 o godz. 15:02.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."
|