Najlepszy forumowicz (czyli ta osoba, której wpis czytając zatrzymujesz się na dłużej, bo zawsze ma coś ciekawego do przekazania):
RWD
Miss forum (czyli pani na, której widok Wiślackie serca zaczynają bić szybciej):
Prezydentowa
Mister forum (to samo co wyżej, tylko, że tym razem to biją damskie serca):
Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę kibiców, którzy nie są fanami Białej Gwiazdy i nie koniecznie są nam przychylni):
Kijek
Chlor (lubi alkohol jak miś miód ):
Jajcarz (to po jego postach kończysz z bólem brzucha od śmiechu):
gigant
Najmądrzejsze posty (to chyba rozumie się samo przez się):
RWD,
emsi
Debiut (Rookie, pierwszoroczniak, Freshman, nowy a już wybijający się uczestnik forumowych dyskusji):
Największy postęp (ten co podniósł swój poziom wpisów i kumatości bardzo wyraźnie przez ostatni rok)
:Kurt C. ;] ;] ;]
Zaginiony w akcji (był i znikł, bo go wezwał nikt, czyli ktoś kto pisał i lubiłeś czytać jego posty a teraz nie pisze i zawiesił klawiaturę na kołku):
Pokemon (zwany również Pikachu lub Dzieckiem Neostrady - taki człowieczek, co wkurza frustruje, a jego wpisy powodują zgrzytanie zębów i większy przepływ adrenaliny):
rafalek / kądzikowski ( można ,,im" liczyć głosy na ,,spółę")
Największy zonk (wydarzenie, zachowanie jakiejś osoby, czy coś innego, co przez ten rok wkurzyło cię najbardziej):
Odpadnięcie z Uefa
Wydarzenie (najważniejsza rzecz w tym roku wg Ciebie, która zdarzyła się na tym Forum lub w naszym klubie) :
Mistrzostwo
Nadzieja forum (umiera ostatnia, czyli coś lub ktoś kto może pomóc forum wznieść się na wyższy poziom niż obecnie)):
Najbardziej druzgoczący post ( czyjś wpis, ktory swoim tekstem, formą Cię zniesmaczył, zdruzgotało, wkurzył, załamał):
"Zajebiście się Paweł zaprezentował, dojrzał piłarsko i widać to w każdym meczu. Jednak wypadałoby godnie reprezentować klub także poza boiskiem. Zastanawiam się, czy ktoś nie może mu doradzić, aby pozbył się tzw. brwiaka ,czyli jednej dużej brwi przez całe czoło, zamiast dwóch nad oczami. Nasz najlepszy piłkarz, wizytówka klubu, wygląda jak wiejski prostaczek, co nigdy nie widział swojego odbicia w lustrze. Po prostu w głowie mi się nie mieści, jak można tak ekstremalnie o siebie nie dbać. Znałem kiedyś człowieka, co miał na twarzy wyrastający ze znamienia 3-centymetrowy włos i nic z tym nie robił, no ale nie był on osobą publiczną ani wschodzącą gwiazdą reprezentacji polski." -Kortys
Najweselszy post (taki z, którego za każdym razem gdy sobie go przypomniałeś śmiałeś sie w najlepsze):
Najgłupszy post (nie sądziłeś, że można napisać taką durnotę, a jednak zostałeś zaskoczony):
Najmądrzejszy post (najbardziej merytoryczny, sensowny post, trafiający w sedno tematu):
http://wislakrakow.com/forum/showpos...88&postcount=1 (link, bo za długa treść)
Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):
gigant
Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):
Najlepszy moderator (kategoria potrzeba w tym roku bo w zalewie pokemodów wypada wyróżnić tego który do tej funkcji się po prostu nadaje)
Pan Premier
Najgorszy moderator (czyli ten, który moderaotrem być nie powinien, może zwycięzca zrzeknie się swojej funkcji choć szczerze na to bym nie liczył)
wilku
Najlepszy temat (ten, do, którego non stop wracasz i możesz czytać go godzinami):
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp. ,
Malujemy Wiślackie Okolice
Najlepszy avatar (obrazek u użytkownika przy nicku, który najbardziej ci się podoba):
emsi
Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):
emsi
Nocny "marek" (taki gość co zamiast spać klepie posty po nocy i na dodatek pisze z sensem):
Wyróżnienie (coś lub, ktoś kto nie łapie się do wcześniejszych, a swoją działalnością uważasz, że powinien być doceniony, lub dane wydarzenie powinniśmy docenić) :
Piosenka autorstwa pio.