Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 07.12.2008, 17:24
Najlepszy forumowicz (czyli ta osoba, której wpis czytając zatrzymujesz się na dłużej, bo zawsze ma coś ciekawego do przekazania): Orzeu, Emsi, Jay-z (teraz WRzŚ)

Miss forum (czyli pani na, której widok Wiślackie serca zaczynają bić szybciej):

Mister forum (to samo co wyżej, tylko, że tym razem to biją damskie serca):

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę kibiców, którzy nie są fanami Białej Gwiazdy i nie koniecznie są nam przychylni): Kijek, Spidey

Chlor (lubi alkohol jak miś miód ): każdy pije

Jajcarz (to po jego postach kończysz z bólem brzucha od śmiechu): Gigant

Najmądrzejsze posty (to chyba rozumie się samo przez się): RWD

Debiut (Rookie, pierwszoroczniak, Freshman, nowy a już wybijający się uczestnik forumowych dyskusji):

Największy postęp (ten co podniósł swój poziom wpisów i kumatości bardzo wyraźnie przez ostatni rok):

Zaginiony w akcji (był i znikł, bo go wezwał nikt, czyli ktoś kto pisał i lubiłeś czytać jego posty a teraz nie pisze i zawiesił klawiaturę na kołku): Omlet

Pokemon (zwany również Pikachu lub Dzieckiem Neostrady - taki człowieczek, co wkurza frustruje, a jego wpisy powodują zgrzytanie zębów i większy przepływ adrenaliny): Kądzikowski/ rafalek, Dymek

Największy zonk (wydarzenie, zachowanie jakiejś osoby, czy coś innego, co przez ten rok wkurzyło cię najbardziej): Odejście Kosowskiego; Odpadnięcie z PUEFA

Wydarzenie (najważniejsza rzecz w tym roku wg Ciebie, która zdarzyła się na tym Forum lub w naszym klubie) : Mistrzostwo Polski,

Nadzieja forum (umiera ostatnia, czyli coś lub ktoś kto może pomóc forum wznieść się na wyższy poziom niż obecnie)):

Najbardziej druzgoczący post ( czyjś wpis, ktory swoim tekstem, formą Cię zniesmaczył, zdruzgotało, wkurzył, załamał):

Najweselszy post (taki z, którego za każdym razem gdy sobie go przypomniałeś śmiałeś sie w najlepsze):

Najgłupszy post (nie sądziłeś, że można napisać taką durnotę, a jednak zostałeś zaskoczony):

Najmądrzejszy post (najbardziej merytoryczny, sensowny post, trafiający w sedno tematu):

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):

Najlepszy moderator (kategoria potrzeba w tym roku bo w zalewie pokemodów wypada wyróżnić tego który do tej funkcji się po prostu nadaje): pan_premier

Najgorszy moderator (czyli ten, który moderaotrem być nie powinien, może zwycięzca zrzeknie się swojej funkcji choć szczerze na to bym nie liczył): Wilku

Najlepszy temat (ten, do, którego non stop wracasz i możesz czytać go godzinami): Infonet - Informacje bez komentarzy; Nie wiem, może ktoś mi powie? Kumatszym byc.

Najlepszy avatar (obrazek u użytkownika przy nicku, który najbardziej ci się podoba): Arkas

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):

Nocny "marek" (taki gość co zamiast spać klepie posty po nocy i na dodatek pisze z sensem):

Wyróżnienie (coś lub, ktoś kto nie łapie się do wcześniejszych, a swoją działalnością uważasz, że powinien być doceniony, lub dane wydarzenie powinniśmy docenić): Malvivente, Pio

Bedzie jeszcze edytowane
Ostatnio edytowane przez Arkas : 21.12.2008 o godz. 18:14.
Odpowiedz cytując