Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#183
Stary 07.12.2008, 17:13
Z tematu "Gdybym byl Bednarzem..."

Quicker napisał(a):
3. Czy Pan Cupiał lub Bednarz wbijają na to forum (bynajmniej ten temat)?

Podobno nie ma glupich pytan
Odpowiedz cytując