Aro1234 napisał(a):

Świetna książka, polecam. Mam nadzieję, że Dziadek Mróz mi przyniesie Rio Anacondę ;]
|
Mój tata dostał Rio Anacondę...dziwny zbieg okoliczności nie? Może mama i mikołaj byli w tym samym sklepie. A książka faktycznie świetna, w ogole nie czuć jak przy niej czas płynie...wczoraj czytałem do 1:40 a myślałem, że jest 23
