Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 07.12.2008, 16:54
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
Świetna książka, polecam. Mam nadzieję, że Dziadek Mróz mi przyniesie Rio Anacondę ;]

Mój tata dostał Rio Anacondę...dziwny zbieg okoliczności nie? Może mama i mikołaj byli w tym samym sklepie. A książka faktycznie świetna, w ogole nie czuć jak przy niej czas płynie...wczoraj czytałem do 1:40 a myślałem, że jest 23
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując