|
ciekawe czy drodzy byliby zawodnicy z takiego Realu Madryt B.Skoro Jadze udało sie stamtąd Króla ściagnąc to może i Bednarz jakiegoś ciekawego pomocnika sprowadziłby , oczywiście niedrogiego a najlepiej za darmo.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 07.12.2008 o godz. 16:27.
|