|
[QUOTE=gigant;639303]Wracając do faulu Costlego. Czerwona kartka za faul bezdyskusyjna, powienień dostac karę finansową, ostry w......., zostać wrzucony do smoły i do pierza ale....
Wawrzyniak, Szala i Mucha wszyscy po czerwonej kartce i pa. Wiem bronili kolegi, zresztą bardzo słusznie i nawet można go było z dynki pociągnąc. Wawrzyniak nawet w pierwszym momencie coś mu tam tylko powiedział, dopiero nabrał odwagi po ataku Szali i Muchy i znów doskoczył do dzikiego.
za taki dokok nie daje sie czerwieni ale 3 żółte kartki powinny byc jak najbardziej!QUOTE]
|