Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 07.12.2008, 15:19
South napisał(a):Wyświetl post
W Tarnowie jest tylko Unia,nie ma i nie będzie żadnego FC,jak ktoś z Tarnowa jeździ na Wisłę to jako zgoda.Jeśli znajdują się w jakiś rankingach FC to tylko żeby chłopaki miały tańsze bilety.

Ja w kwestii wyjasnienia...Kilka osob jezdzi z Tarnowa (kilka znajomych razem!) i nie jestesmy zadnym FC ani ni ejzdzimy jako kibice zgody czy układu bo kibicujemy WIŚLE. Takze prosze nie wmawiac ludziom ze z Tarnowa przyjezdzaja tylko kibice Unii.
Natomiast co do tematu FC i biletow: dotyczy to tylko zorganizowanych grup, FC nie powstalo w Tarnowie i nie powstanie zatem szukajcie kontaktow w innych ekipach. Tyle w temacie.
Odpowiedz cytując