Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
888
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: ♪♫♪
Offline
#
3954
07.12.2008, 15:14
ja_ka_
napisał(a):
Gdzie znajdę galerie zdjęć Wisły od jesieni 2004? Jest jakieś archiwum? W googlach jakoś nie mogę znaleźć.
Kiedyś
tu
(zresztą to była najlepsza strona z fotkami o Wiśle), szkoda że już nie działają
888
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 888
Odwiedź stronę domową użytkownika 888!
Znajdź inne posty napisane przez 888