Wyświetl pojedynczy post
Kakadu
Junior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Królewskie Miasto

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 07.12.2008, 15:09
Szymek, Skawina. Na Wisłę jeżdżę już trochę, kibicuję od małego. Na forum jestem od marca, ale nie pisałem postów, teraz zaczynam. : )
Jesteśmy dumą Tego miasta...
Odpowiedz cytując