Temat
:
Temat Powitalny. Nowi - przedstawcie się!
Wyświetl pojedynczy post
Kakadu
Junior Member
Od: 03.2008
Skąd: Królewskie Miasto
Offline
#
15
07.12.2008, 15:09
Szymek, Skawina. Na Wisłę jeżdżę już trochę, kibicuję od małego. Na forum jestem od marca, ale nie pisałem postów, teraz zaczynam. : )
Jesteśmy dumą
Tego miasta...
Kakadu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kakadu
Znajdź inne posty napisane przez Kakadu