a właśnie dlatego, że Lech MUSI wygrać, bo tak wypada, musi wygrać 3 bramkami by liderować przez zimę realne robi się że ta świadomość ich spęta. Z naszymi parę razy też tak było.
Jak na razie nie widać, by chłopaki Motyki byli specjalnie stłamszeni i najmniejszy wymiar kary, powyżej tego zakładanego jako mus 3-0, prosili.
Oni coś wywiną, niekoniecznie miłego dla poznaniaków
edit: 1-0, dlatego z zakładach nie gram
