Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3188
Stary 07.12.2008, 15:08
a właśnie dlatego, że Lech MUSI wygrać, bo tak wypada, musi wygrać 3 bramkami by liderować przez zimę realne robi się że ta świadomość ich spęta. Z naszymi parę razy też tak było.

Jak na razie nie widać, by chłopaki Motyki byli specjalnie stłamszeni i najmniejszy wymiar kary, powyżej tego zakładanego jako mus 3-0, prosili.
Oni coś wywiną, niekoniecznie miłego dla poznaniaków

edit: 1-0, dlatego z zakładach nie gram
Ostatnio edytowane przez harthausen : 07.12.2008 o godz. 15:11.


Odpowiedz cytując