Wyświetl pojedynczy post
TSman
Banita
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Zza Wisły

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#985
Stary 07.12.2008, 15:03
888 napisał(a):Wyświetl post
W Krakowie ?
w Myslowicach, mecz charytatywny Ruchu na hali

Edit.

nie wszyscy kibice Wisły mieszkaja w Krakowie
Ostatnio edytowane przez TSman : 07.12.2008 o godz. 15:19.