Temat
:
Luźny - reaktywacja
Wyświetl pojedynczy post
TSman
Banita
Od: 09.2006
Skąd: Zza Wisły
Offline
#
985
07.12.2008, 15:03
888
napisał(a):
W Krakowie ?
w Myslowicach, mecz charytatywny Ruchu na hali
Edit.
nie wszyscy kibice Wisły mieszkaja w Krakowie
Ostatnio edytowane przez TSman : 07.12.2008 o godz. 15:19.
TSman
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez TSman