wkur**wilem sie :( ide sobie przez miasto a tu idzie se Ruch w ok 150 osob :/ spiewli se te swoje spiewki a mnie ch*j strzelal bo nie wiedziec dlaczego nie moge patrzec na ten herb i mam odraze do tego klubiku.
Jest jedna rzecz ktora mnie jednak rozbawila

byla mobilizacja na ten dzien, ze ma byc ich kolo 1000


sie przeliczyli smrodki
czy was tez szlak trafia jak slyszycie jak idzie idzie ekipa przeciwna przez miesto a wy nie mozecie nic zrobic?
