Najlepszy forumowicz (czyli ta osoba, której wpis czytając zatrzymujesz się na dłużej, bo zawsze ma coś ciekawego do przekazania):
RWD, emsi, rav
Miss forum (czyli pani na, której widok Wiślackie serca zaczynają bić szybciej):
Za sympatię dorotja.
Mister forum (to samo co wyżej, tylko, że tym razem to biją damskie serca):
Gucio25
Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę kibiców, którzy nie są fanami Białej Gwiazdy i nie koniecznie są nam przychylni):
Kijek i inni Legioniści.
Chlor (lubi alkohol jak miś miód ):
Wiślak_BW z pozdrowieniem dla Ciebie Wiślaku.
Jajcarz (to po jego postach kończysz z bólem brzucha od śmiechu):
emsi, gigant
Najmądrzejsze posty (to chyba rozumie się samo przez się):
flamengista, FraMat
Debiut (Rookie, pierwszoroczniak, Freshman, nowy a już wybijający się uczestnik forumowych dyskusji): ---
Największy postęp (ten co podniósł swój poziom wpisów i kumatości bardzo wyraźnie przez ostatni rok):
Gucio25
Zaginiony w akcji (był i znikł, bo go wezwał nikt, czyli ktoś kto pisał i lubiłeś czytać jego posty a teraz nie pisze i zawiesił klawiaturę na kołku):
Wormal,
Kłapouchy,
Flame ( mało go na forum ).
Pokemon (zwany również Pikachu lub Dzieckiem Neostrady - taki człowieczek, co wkurza frustruje, a jego wpisy powodują zgrzytanie zębów i większy przepływ adrenaliny):
koyoot, rafalek i bractwo z pokoju transferowego.
Największy zonk (wydarzenie, zachowanie jakiejś osoby, czy coś innego, co przez ten rok wkurzyło cię najbardziej):
Odpadnięcie z pucharu UEFA.
Wydarzenie (najważniejsza rzecz w tym roku wg Ciebie, która zdarzyła się na tym Forum lub w naszym klubie) :
Mistrzostwo Polski i pokonanie FC Barcelona.
Nadzieja forum (umiera ostatnia, czyli coś lub ktoś kto może pomóc forum wznieść się na wyższy poziom niż obecnie)):
harthausen
Najbardziej druzgoczący post ( czyjś wpis, ktory swoim tekstem, formą Cię zniesmaczył, zdruzgotało, wkurzył, załamał):
"Zajebiście się Paweł zaprezentował, dojrzał piłarsko i widać to w każdym meczu. Jednak wypadałoby godnie reprezentować klub także poza boiskiem. Zastanawiam się, czy ktoś nie może mu doradzić, aby pozbył się tzw. brwiaka ,czyli jednej dużej brwi przez całe czoło, zamiast dwóch nad oczami. Nasz najlepszy piłkarz, wizytówka klubu, wygląda jak wiejski prostaczek, co nigdy nie widział swojego odbicia w lustrze. Po prostu w głowie mi się nie mieści, jak można tak ekstremalnie o siebie nie dbać. Znałem kiedyś człowieka, co miał na twarzy wyrastający ze znamienia 3-centymetrowy włos i nic z tym nie robił, no ale nie był on osobą publiczną ani wschodzącą gwiazdą reprezentacji polski." - Kortys
Najweselszy post (taki z, którego za każdym razem gdy sobie go przypomniałeś śmiałeś sie w najlepsze):
"Brać Kluiverta nawet jakby miał stać tylko w gablocie" - Dan
Najgłupszy post (nie sądziłeś, że można napisać taką durnotę, a jednak zostałeś zaskoczony):
Gdybym był Bednarzem...
Najmądrzejszy post (najbardziej merytoryczny, sensowny post, trafiający w sedno tematu):
"rea(L) od Nikoli to 3 pędzle w bok! takich chłopaków z charakterem jak on to szukać ze świeczką." -
element, także większość postów
kota jest bardzo trafna.
Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):
emsi
Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):
rafalek
Najlepszy moderator (kategoria potrzeba w tym roku bo w zalewie pokemodów wypada wyróżnić tego który do tej funkcji się po prostu nadaje):
macyo
Najgorszy moderator (czyli ten, który moderaotrem być nie powinien, może zwycięzca zrzeknie się swojej funkcji choć szczerze na to bym nie liczył):
Nie chcę nikomu podpaść więc nie powiem.
Najlepszy temat (ten, do, którego non stop wracasz i możesz czytać go godzinami):
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Najlepszy avatar (obrazek u użytkownika przy nicku, który najbardziej ci się podoba):
emsi, usiu przykład kreta.
Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):
dj_ibutti
Nocny "marek" (taki gość co zamiast spać klepie posty po nocy i na dodatek pisze z sensem):
Wszyscy tworzący po 01:00 w nocy.
Wyróżnienie (coś lub, ktoś kto nie łapie się do wcześniejszych, a swoją działalnością uważasz, że powinien być doceniony, lub dane wydarzenie powinniśmy docenić) :
RoS, za prowadzenie typerka.